the sims freeplay (мод: багато грошей) – самий реалістичний і докладний симулятор в якому вам належить створювати унікальних персонажів, а потім пройти разом з ними ідеальну історію життя. У цій грі все так само як і в реальному світі, ваші герої будують будинки, облаштовують їх на свій розсуд, заводять тварин, закохуються, створюють сім’ю і так далі.

Ви повинні постійно піклуватися про своїх віртуальних друзів, давайте їм повсякденні завдання, нехай вони спілкуються з сусідами, вирощують овочі і фрукти, які не тільки можна їсти, але і продавати, щоб заробити грошей. Крім того, ваші підопічні не зможуть довго жити без хороших грошей, відправляйте їх на роботу, нехай поповнюють свій добробут, а потім витрачають на покупки всіх благ цивілізації.

Тут все неймовірно реалістично, від ваших дій буде залежати доля персонажів, так що робіть все, щоб вони постійно розвивалися. Крім того сімси живуть синхронно з вами, тобто якщо у вас за вікном ніч, то в грі вона теж, якщо настала зима, значить і у них холодно. Вообщем-живіть повноцінної, хоч і віртуальним життям, розвивайте не тільки своє житло, а й ціле місто, де будуть весело жити і інші люди.