6 вересня креативний директор kojima productions опублікував твіт, в якому розповів, як можна виявити відбитки рук тварюк на землі там, де раніше знаходилися вороги. Як пояснює кодзіма, цей трюк можна використовувати в death stranding коли ви будете повертатися назад по локаціях, щоб виявити, де зачаїлися тварі, готові завдати удару по вам якщо ви їх потривожите.

Деякі гравці death stranding, можливо, навіть не підозрювали про це. Зрештою, гравці занадто зайняті тим, що тікають від тварюк, замість того щоб обернутися назад і зрозуміти, що примарні вороги залишають відбитки рук там, де вони раніше виявили вас.

частина в горах, де вам потрібно пройти туди і назад через зону тварюк. Намагайтеся йти по слідах, які ви зробили, і ви побачите помаранчеві відбитки рук там, де вони знайшли вас. Ви можете легко уникнути їх, пройшовши через них. Спробуйте!

Це повинно значно полегшити новим гравцям проходження death stranding, особливо (як стверджує кодзіма вище) при повторному проходженні гірського біома. Ця порада припала як не можна до речі, оскільки death stranding director’s cut готується до виходу 24 вересня цього місяця ексклюзивно для ps5.