Наслідки збою amazon web services можуть бути гіршими, ніж здалося на перший погляд. Проблема, як з’ясувалося, зачіпає не тільки потокові сервіси, такі як netflix, disney+ і amazon prime video, а також і внутрішні додатки amazon, які забезпечують роботу складських роботів і служби доставки товарів компанії.

Істчонік зображення: paul hennessy / nurphoto / getty images

Amazon підтвердила, що серйозний збій торкнувся серверів aws у вірджинії, сша. У повідомленнях на reddit співробітники amazon скаржаться, що не можуть отримати доступ до функцій програми atoz, яка керує майже всім, що стосується їх роботи. Працівники складів кажуть, що всі об’єкти закриті через проблеми з aws, оскільки складські роботи припинили свою роботу через збій. Водії вантажівок повідомляють, що, вперше за довгий час їм доводиться використовувати ручку і паперові бланки для перевірки кожного вантажу.

За даними bloomberg, три партнери amazon, що займаються доставкою товарів клієнтам компанії, заявили, що додаток, який вони використовують для зв’язку з amazon, не працює, в результаті чого фургони простоюють без діла.

Остання інформація з приводу збою надійшла від amazon о 22:26 за московським часом. Компанія заявила, що використовує ряд заходів для пом’якшення наслідків, проте на даний момент amazon все ще не може повністю відновити роботу серверів.