З нагоди річниці появи першого радянського танка команда world of tanks і ощадзвук випустили подкаст»кращі радянські танки”.

У п’яти епізодах нового подкасту мова піде про найбільш значущих бойових машинах, які були зроблені в срср: першопрохідця радянської бронетанкової інженерії «рено русском», серіях бойових машин бт і кв, легендарних танках другої світової т-34 і іс-2. З подкасту ви дізнаєтеся неочевидні факти з історії розробки машин.

Текстами займалися історики-експерти в області танкобудування і консультанти world of tanks , а в якості саундтреку використана композиція «прохорівка», яку можна почути на однойменній карті у відеогрі.

За словами історичного консультанта проекту і одного з авторів подкасту михайла чумакова, вони «постаралися зібрати вичерпну інформацію про головні танки радянської епохи».

Команда world of tanks завжди з особливою увагою ставилася до проектів, спрямованих на збереження і популяризацію історії, і подкаст «легендарні радянські танки», який ми зробили разом зі ощадзвуком – це ще один спосіб підтримати інтерес до цієї теми.