Регулярне введення пароля при кожному вході в систему викликає у людей незручності, віднімаючи час на виконання рутинної однотипної операції. Якщо на робочому місці блокування профілю від сторонніх має сенс, то в домашніх умовах вона не дуже затребувана і практично недоцільна. Особливо ситуація погіршується, коли власник пк забуває пароль і перевірочні слова від свого облікового запису. Розглянемо способи, як відключити пароль при вході в windows 10.

Прибираємо пароль за допомогою налаштувань облікового запису

Якщо ви пам’ятаєте свій пароль і проблем з входом у вас немає, то для його відключення можна скористатися стандартним меню «параметри входу», де містяться налаштування авторизації користувача. Там же міститься пункт для введення перевірочних слів і питань, щоб власнику було легше згадати комбінацію символів.

 1. переходимо в підміню» параметри входу «з переліку в лівій половині вікна, шукаємо пункт» пароль ” і натискаємо лівої кн. Миші на “змінити»;
 2. тепер прописуємо діючий пароль від аккаунта, підтверджуючи його кнопкою “далі»;
 3. залишаючи поля введення незаповненими, натискаємо»далі”.

При наступному вході система не буде запитувати пароль. Досить буде натиснути на кнопку з ім’ям свого облікового запису.

За допомогою управління обліковим записом

У всіх сучасних релізах windows, починаючи з xp і закінчуючи 10 версією, реалізована консоль управління обліковими записами адміністраторів і гостей. Вона прихована від очей і рідко використовується рядовими користувачами, але в даному випадку про неї варто згадати.

Для того, щоб відключити пароль при вході в віндовс 10 альтернативним способом:

 1. викликаємо панель» виконати «одночасно натисканням» win «(знаходиться біля» alt«) + »r”;
 2. у рядку “відкрити «пишемо назву консолі “netplwiz” або “control userpasswords2” (обидві відкривають консоль);
 3. в меню “облікові записи користувачів” вибираємо профіль зі списку (якщо їх більше одного) і прибираємо галочку навпроти параметра у верхній частині вікна;
 4. двічі вводимо використовуваний вами пароль і погоджуємося зі змінами натисканням на «ок».

Використання реєстру (для досвідчених користувачів)

Любителям покопатися в налаштуваннях windows можна скористатися консоллю системного реєстру і відредагувати кілька параметрів, відповідальних за авторизацію. Цей спосіб також актуальний, якщо змінити реєстраційні дані іншим способом стає неможливим.

важливо! якщо ви не розумієте, про що йде мова в цьому розділі, то краще не застосовувати даний спосіб. Помилкова зміна даних реєстру може привести до проблем в роботі операційної системи, аж до її повної відмови.

змінити дані облікового запису через реєстр можна так:

 1. викликаємо панель “виконати” вищевказаним шляхом і вводимо назву консолі ” regedit»;
 2. у лівій частині вікна знаходиться ієрархічна бібліотека налаштувань. Щоб не шукати шлях вручну виділяємо лівої кн. Миші кореневу папку» комп’ютер«, заходимо у вкладку ” правка/знайти…”і вводимо ім’я шуканого параметра для автоматичної авторизації в системі” autoadminlogon»;
 3. кількома по ньому і міняємо значення з 0 до 1;
 4. точно таким же способом знаходимо параметр “defaultdomainname” і в поле “значення” вписуємо ім’я пк (яке відображено у вікні “параметри / система / про систему»), якщо воно відрізняється або його немає зовсім;
 5. в папці” winlogon “створюємо новий рядковий параметр”defaultpassword”. Для цього натискаємо праву кн. Миші, вибираємо»створити/строковий параметр”. У рядку» значення ” вказуємо комбінацію символів від учеткі і зберігаємо параметр.

Після перезавантаження система не повинна запитувати пароль для входу.

Приступати до відключення перевірки реєстраційних даних від уч.записи windows 10 ми радимо з найпростішого першого способу. Якщо спроба не принесла результатів-переходите до наступного розділу. Також не забувайте зберігати складні паролі від облікового запису в “нецифровому” вигляді, наприклад, в записнику.