Найчастіше при розриві сторінок в документах з’являються зайві листи – на них немає ніякої інформації, зовсім нічого. Саме тому їх слід видаляти – навіщо витратити зайвий папір при друку на принтері. Сьогодні ми розповімо вам, як без зайвих зусиль видалити порожню сторінку в програмі microsoft word, також ви дізнаєтеся, як видалити сторінку з інформацією, при цьому не втративши її. Головне, щоб ви дочитали все до кінця, а якщо, щось не зрозуміло прочитайте ще раз статтю, адже у великих документах ви можете не помітити, як видалили сторінку, яка, наприклад, була потрібна вам.

Видаляємо порожню сторінку в ms word

Перш за все, давайте перейдемо на вкладку «головна», якщо в даний момент у вас відкрита інша. Тут є один вельми корисний інструмент-кнопка» відобразити всі знаки”, завдяки якій ви будете бачити всі символи, надруковані вами – аж до пробілів.

Натисніть на неї один раз і текст зміниться до невпізнання. Бачите, скільки з’явилося точок і різних знаків, яких не було раніше?! точки-це прогалини. Якщо поспіль стоять дві і більше точок, значить, там занадто багато прогалин і це потрібно виправити. Стрілки-це натискання клавіші tab. Окремо відображаються і порожні сторінки у вигляді написів»розрив сторінки”. Саме цей розрив ми і повинні прибрати!

На скріншоті вище видно напис» розрив сторінки”, натискаємо на неї двічі лівою кнопкою миші, після чого вона виділиться чорним кольором. Потім є два варіанти розвитку подій, що ведуть до видалення порожньої сторінки:

  1. натискання кнопки “backspace»;
  2. натискання кнопки “delete”.

Вітаємо вас, сторінка-пустушка успішно видалена і більше не буде вам заважати під час роздруківки документа.

Видаляємо непорожню сторінку в microsoft word

Від порожніх сторінок позбавлятися ми навчилися, як же бути з тими, де є якась інформація: текст, діаграма або картинка? видаляти можна і непорожні сторінки, зараз ми вас цьому навчимо.

Перемістіть курсор в будь-яку частину сторінки, яку бажаєте скоріше видалити. Повертаємося на вкладку «головна», знаходимо правої сторони стрілку з написом «виділити», натискаємо по ній і в випадаючому меню вибираємо «виділити все».

Ну а що робити далі, ви вже знаєте – знову використовуємо клавішу «delete» або «backspace».

Також можна піти іншим шляхом, затисніть ліву кнопку миші і виділіть ту частину тексту, яку слід видалити і далі дійте по налагодженій схемі – натискаємо на одну з вищезазначених кнопок!